İstediğiniz kız, istediğiniz zamanda.. AXCITE Feromon ile!

Bazı erkeklerin kadınların ilgi odağı olduğunu hiç farkettiniz mi? Size hiç gülüşünüzün çok güzel olduğunu söyleyen bir kız oldu mu, hatta ironik şekilde kolonya sürmediğiniz zamanda da aynı tepkiyi aldınız mı?

" AXCITE karşı cinsle anlık olarak cinsel kimya iletişimi kurmanızı sağlar "

Birlikte yaşayan veya aynı iş yerinde çalışan hanımların aynı zamanlarda regl olduğunu biliyor muydunuz? Anlaşılan Feromon hakkında bilmediğimiz birçok şaşırtıcı gerçek ile karşı karşı karşıyasınız.. Bilmediğiniz insanların içgüdüsel ve bilinçaltı düzeyinde Feromonlar ile iletişim kurduğudur. Bu iletişim güçlü ve dile getirilmeyen bir kimyasal Axcite Feromon dilidir.

Bahsedilenler kulağa hoş geliyor fakat feromon nedir?

Axcite Feromonlar vücut tarafından üretilen doğal kimyasallardır.

Axcite Feromon insanlar ve hayvanların bilinçaltı düzeyinde iletişim kurmak için kullandıkları bir güçlü ve kararlı bir iletişim sistemidir. Feromonlar savunma, güven duyma ve cinsel istek gibi spesifik davranıları gösteren kimyasallardır. Onları koklayamazsınız, göremezsiniz veya tadamazsınız ama ordadırlar ve farkettirmeden hareketlerimizi ve tepkilerimizi etkilerler.

Erkeklerin etkilenmesi oldukça kolaydır. Güzel bir kız görür ve bu görsel uyarıcılara bağlı olarak ondan etkilenirler. Kadınlar için durum bu kadar basit değildir. Bir erkek ilk etkilenmek için karşı cinsin göğüsleri, vucut hatları ve yüz hatlarına bakarken; bir hanım erkeğin sosyal hayattaki statüsüne, iş hayatındaki statüsüne, çocuklarına babalık yapabilecek bir karaktere sahip olup olmadığına bakarak seçim yapmaktadır. Günlük hayatta pek çok kez ortalama yakışıklıkta bir adamın mükemmel bir kızla birlikte olduğunu görmüşüzdür. Bu durum Kendinize "bu adamda ne buluyor?" sorusunu sordurduğuna eminiz. Peki çok yakışıklı bir erkeğin hiç bir şöhreti olmadan tüm kızları etkisi altına aldığını en son ne zaman gördünüz? Aslında hiç bir zaman. Kadınlar sadece karşı cinsten güçlü Feromonlar aldıkları sürece erkeklerden etkilenirler. Şimdi AXCITE ile hayalinizdeki insanı cinsel olarak etkilemenin tam zamanı!

Bu nasıl mümkün olabilir? Bilmeniz gereken şey AXCITE'ın nasıl işlediğidir.

AXCITE Feromon Nasıl İşler?

AXCITE’ın formülünde bulunan cinsel Feromonların mükemmel karışımı, kadınların bilinçaltında bu Feromonları tespit etmesi yoluyla veya koku duyusu ile bu Feromonların algılanması şeklinde etkilemektedir. Bilinçaltı düzeyde Axcite Feromon’un tespit edilmesi vomeronasal organ aracılığıyla gerçekleşir. Axcite Feromon solunduğu zaman seks hormonları uyarılır ve beyindeki duygusal, cinsel ve sosyal merkezlere güçlü bir sinyal gönderir. Süptik etkilerin, nörolojik kaskadı dikkatleri üzerinize toplar.

Nazal kavite içerisinde VNO'un yeri

Gerçekçi Olmak Gerekirse AXCITE'den Ne Beklemeliyim?

Kadınların Erkeklerde Aradığı İlk Şey Nedir?

Özgüven. Özgüven. Özgüven!

AXCITE sadece hanımların duygusal ve seksüel beyin merkezlerini uyarmaz, aynı zamanda erkeğin öz güven duygusunun artmasında da etkilidir. Özgüven hissinizde yükselme yaşarsınız ve kendinizi daha yeterli hissedersiniz. Kadınlar sizin yansıttığınız rahatlığı fark edecek bu yüzden cinsel ilgilerinde artış olacaktır. .

Yoksa inanmıyor musunuz? 100 erkeğin neler söylediğine bir göz atın!

AXCITE Kullanıcılarının Katıldığı Anketler


AXCITE kullanan 100 erkek üzerine bir anket!

Kısaca AXCITE'in işe yaradığının ve bugün bir kaç tane satın alacağınızın garantisini veriyoruz.
AXCITE'in diğer En Çok Satılan Feromon Ürünleri arasında neden en üstte yer aldığını merak ediyormunuz?

Hadi bir göz atalım.

AXCITE ile rekabet bir hayli zor!

AXCITE'ın yüksek konsantrasyonlu formülü ile rekabet etmek için rakiplerimizin işi oldukça zor! Dünya'nın en iyi Feromonlarını inceleyebilirsiniz!