AXCITE Formülasyonu Nasıl İşler?

AXCITE, kadınların beyinlerindeki duygusal, cinsel ve sosyal merkezlere sinyal göndermek suretiyle işler. Kadının anksiyete seviyesi düşer, cinsel organları uyarılır ve size dikkat kesilmesini sağlar!

AXCITEFeromon'un mükemmel cinssellik hormonu karışımı, vomeronasal organ yoluyla ve koku reseptörleri aracılığıyla tespit edildiğinde aktive olur. Bir kez solunduğunda, AXCİTE'dan gelen seks feromonları beyindeki duygusal, cinsel ve sosyal merkezleri yöneten bölgelere güçlü sinyaller gönderir. Böylece, süptil etkilerin nörolojik kaskadı dikkatleri üzerinize çeker. Anksiyete düzeyi düşer ve cinsel organ harekete geçer.

AXCITE ® bir LP7 Erkek karışımıdır ve kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar.

Ayrıca, kadınlarda güçlü bir erkek olduğunuz algısını uyandırır. Feromon oranı yüksek erkekler güçlü reprodüktif genler taşırlar. Kadınlar eşlerinde biyolojik olarak özellikle bu özellikleri ararlar.

AXCITE'ı diğer Feromonlardan farklı kılan nedir?

Anahtar kelime mühteşem Axcite Amp-LP7 Teknolojisidir! İnsan vücudu kompleks ayarlara ve hassas dengelere sahip bir sistemdir. İhtiyaç duyduğunuz tek şey gerekli Feromonların doğru oranlarda karışımı ve bu karışımın doğru zamanda uygulanmasıdır. Bu şekilde kadınları hem sosyal hemde cinsel olarak etkilemeniz oldukça kolaydır.

Günümüzde, Feromonların cinsel ve manyetik toplumsal etkisini çözen GERÇEK SIR nihayet ortaya çıkmıştır.

AXCITE, Amp-LP7 Teknolojisi™ içeren geliştirilmiş ilk ve tek Feromondur. Ayrıca, Axcite Feromon karşı cinsin doğru bir şekilde cezbedilmesi ve size olan cinsel meraklarının artması için yeni ve güçlü bir formüle göre geliştirilmiştir.www.axciteferomon.com.tr

Peki, neden bu kadar güçlü bir teknoloji kullanmak gerekiyor?

İnsanların en kötü düşmanları kendileridir!

Axcite LP7 Teknolojisi ile artık endişelenmenize gerek yok.

"Neden endişe edeyim ki?"
sorusunu sorabilirsiniz. Houston Rice Üniversitesinden araştırmacılar 31 Aralık 2008 tarihli Nörobilim Dergisinde şunu bildirmişlerdir: Erkeğin cinsel olarak uyarıldığında bunu belli etmese bile bir kadın tarafından bilinçaltı düzeyde farkedilir.

Cinsel olarak uyarılan erkeklerin teri, farklı imzaya sahip bir feromon salgılar.

Bu Feromonlar beynin duygusal, algılama, sosyal yanıt ve koku bölgelerini aktive eder. Yani, sizin kendisini izlediğinizi farkedebileceğinizi düşündünüzde, bu fırsatı değerlendirin.

Feromon nedir ve bana ne gibi faydaları vardır?

Feromonlar vücut tarafından üretilen yakınınızdaki kişilerle bilinçaltı iletişim kurmanızı sağlayan doğal kimyasallardır. Geçmişte, diğer feromon üreticileri kolonya içerisinde bir kaç damla feromon damlatmışlar ve bu karışımla karşı cinsi tahrik edilebileceğini iddia etmişlerdir.

Erkeklerin bir kadından etkilenmesi oldukça kolaydır. Güzel bir kız görürüz ve etkileniriz. Ancak kadınlar içgüdüsel önseziye dayalı bir şekilde etkilenirler. Erkeğin ne kadar iyi göründüğü denklemin sadece % 20'lik bir kısmıdır. Seks feromonları cinsel kimyasallardır ve beyindeki yadsınamaz bir duyusal yanıtı bilinçaltı düzeyde tetikler. Bu yanıt, kadının dikkatini çeker, merakınını uyandırır ve size karşı olan arzusunun tetikler. Seks feromonları aynı zamanda kadınların kolayca size yaklaşmasını sağlayarak aradaki buzları kırar! Şimdi Axcite-LP7 Teknolojisinin® gücü ile seks Feromonlarının manyetik etkisini ve yararını deneyimleyebilirsiniz!

Vay canına, feromonlar oldukça ilginç gözüküyor. Neden bu haberleri medyada göremiyoruz?

Axcite şuan medyada geniş yer kaplıyor!

Axcite Feromon o kadar etkilidir ki son dönemde CNN, Dateline, MTV, NBC, 20/20, ABC, BBC vb. prestijli medya kaynakları feromonları heyecan verici keşif olarak kamuoyuna sunmaktadır! New York Times gibi prestijli gazeteler, WebMD gibi online medikal topluluklar ve pek çok dergi insan seks hormanlarının güçlü etkisine dikkat çekmiştir.

AXCITE® karşı cinsin size karşı olan ilgisini aşırı derecede arttırabilir. Ancak bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis, tedavi veya önlemek için uygun değildir.

Feromonlar hakkında daha fazla bilgiyle ilgileniyormusunuz?

Sitemizde yayımlanan her açıklama resmi döküman ve belgelerden alıntı yapılarak paylaşılmaktadır. Feromonlar hakkında daha fazla bilgi için Feromon Araştırmalar ve Makale Bilgileri Veritabanını ziyaret edin.

Şimdi 30'un Üzerinde Feromon Çalışmasını ve Makaleyi İnceleyelim.

Feromonların Cinsel Davranış Üzerine Etkisi Var mı?

Kesinlikle evet! Neden hikayenin tamamını bilmeniz gerektiğini öğrenmelisiniz.

Bilim adamları 1703'te insan nazal kavitesinde küçük bir organ tespit ettiler. Bu organ, 300 yıla yakın süredir Vomeronasal organ (VNO) olarak bilimekte ve işlevsel olmadığı düşünmekteydiler. Ancak günümüzde, bilim nihayet VNO'nun koku reseptörleri ile birlikte seks Feromonlarını taşıdığı güçlü davranışsal mesajların iletiminden sorumlu olduğunu tespit etti.

İnsan nazal boşluğunda VNO'nun yeri

Viyana, Avusturya'daki araştırmacılar Feromonların insan yaşamında önemli bir rol oynadığını kanıtlamışlardır. "İnsan Feromonlarının var olduğuna dair yeterli kanıt yoktu; artık var! Örneğin bebekler, anneleri tarafından giyilen elbiseleri koklayarak, diğer elbiseler arasından bulabiliyorlar. Araştırma kadınların Feromon oranı yüksek olan erkeklerle arkadaşlık yapmayı tercih ettiğini kanıtladı. Bilimadamları hayvanların hayatlarını yöneten Feromonların insanların hayatına da büyük katkılar sağladığını belirttiler" Bu nasıl mümkün olabilir?

" Axcite Feromon'a maruz kalan kadınların %74'ü erkeklerle daha fazla cinsel temas kurma arzusu taşıdığı bildirilmiştir. Ayrıca öpme, okşama, sevgi ve partnerine yakın olma isteklerinde artış olduğunu belirtmişlerdir. "

Koku ve Feromon imzamız bağışıklık sistemimiz ile özellikle de kişiye özgü doku uygunluk kompleksi (MHC) ile doğrudan ilişkilidir. MHC, bağışıklık sistemimizin hangi hastalıklar ile mücadele edeceğini belirleyen DNA'mızın bir bölümüdür. Yakın akrabalar ile eşleşme, güçsüz ve zayıf bağışıklık sistemine sahip bir çocuk dünyaya getirmeye neden olur. Bu nedenle doğa feromonlar aracılığıyla ensest ilişkilerin önlenmesi için bir itici güç geliştirmiştir böylelikle gelecek nesiller daha güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olacak ve hayatta kalma oranı artacaktır!

Ve Axcite Feromonların, cinsel kovucu gibi davrandığının kanıtlanmasının yanı sıra cinsel cezbediciler olduğu da bilim dünyası tarafından daha yeni kanıtlanmıştır. Bir çalışmada, kadınlar erkeklerin aksiller feromonlarına maruz bırakılmış ve kadınların erkekleri daha çekici gördüklerini tespit etmişlerdir! Ayrıca başka bir çalışmada seks feromonlarına maruz kalan kadınların % 74'ünün erkeklerle daha fazla cinsel temas kurma arzusu taşıdığı bildirilmiştir. Ayrıca öpme, okşama, sevgi ve partnerine yakın olma isteklerinde artış olduğunu belirtmişlerdir! Ve son olarak V1RL1 geninin feromon reseptörünü kodladığı keşfedilmiştir!

Pekala, Feromonların tarihi ve nasıl işlediği konusunda fikir sahibi olduk. Ancak AXCITE'in içerisinde ne olduğunu ve her bir kimyasalın ne işe yaradığını merak ettiğinizden eminiz.


AXCITE® Formülasyonunun Kimyasal Dağılımı


AndrosteNONE

Androstenon

Baskınlık. Cinsel Çekim. Saygı

Bu özellikler, erkeklik hormonu olarak da bilinen Androstenonun genel özellikleridir. Ve çevrenizdeki insanlara Alpha Erkek olduğunuz sinyalini verir. Androstenon, kullanıcılara fevkalade dominant bir auro yayar ve bu aura çevrenizdeki kadın tarafından hissedilir ve kadınlar tarafından fark edilme şansınız artar! Kadınlar, Alpha Erkeklere karşı güçlü bir cinsel yakınlık beslerler ve bilinçaltı düzeyde size karşı hissettikleri cinsel gerilim artabilir. Ayrıca, Alpha Erkek olmak, diğer insanların size saygı duyması sonucunu doğurur. Sonuçta insanlar size daha iyi, daha emin ve nazik bir şekilde davranır.

AndrosteNOL

Androstenon

Harika. Çevrenizdeki pek çok kadını etkilediniz. Peki şimdi ne yapmalı?

Kadınlar ve erkekler aynı hislerle birbirine yaklaşır. Yapmanız gereken tek şey ironik görünse de basit bir "merhaba" demektir. İhtiyaç duyulan şey "buzları kırmak", sizi sohbet ortamına çekecek bir girişimde bulunmaktır. Bu Androstenolün arkasındaki güçtür. Hem alfa hem de beta izomerlerinden oluşan Androstenol sizi daha dost canlısı ve cana yakın gösterir. Konuşmanın akıcı olmasını sağlayan Androstenol ayrıca bilinçaltı düzeyde kadının size karşı hissettiği romantizm ve sevecenlik hissini artırır. İki kişi arasında bu hislerin kurulması genellikle uzun bir zaman alır, fakat Androstenol bu prosesi kolaylaştırır. Sonuçta, cinsel çekim artar. Bu duyguların güçlendiren Androstenol gençlik, canlılık ve sağlık hissini çevrenizdekilere yansıtır; bu hislerin her birisi cinsel cazibe ve üreme uygunluğunun biyolojik sürekliliğiyle ilişkilidir.

AndrosteRONE

AndrosteRONE

Erkek olmak, ne demektir?

Kadınlar maskülenliği, dominant olma, karşısındakine güven verme, koruma içgüdüsü ve güvenilirlik ile ilişkilendirirler. Androsterone sadece insanlarda bulunan bir hormondur. Androstenon ile işbirliği içerisinde çalışan Androsterone Feromonu, size duyulan saygı ve nezaketi artırır. Bu özellikler kadınların partnerlerinde aradıkları temel özelliklerdir. Alfa-Androstenol tarafından ortaya çıkan etkilerle birleştiğinde, bu feromon kolonyası anksiyetenin azalması, konuşmada akıcılık, ve her dakika cinsel cazibede artış gibi etkilere neden olur. Son olarak, Androsteron beraberinde kullanılan diğer feromonların etkisini artırmada kullanılmaktadır.

AndrostaDIENONE

AndrostaDIENONE

Eğer kadın rahatsa herşey mümkündür.

Androstadienone, “Aşk Feromonu” olarak bilinir ve kadınlar ve sosyal biliş üzerine etkisi oldukça güçlüdür. Androsterona benzer şekilde bu feromon da kadınların sinirliliklerini ve diğer negatif duygularını yatıştırarak modunu iyileştirir. Bu kadar rahat, yakın ve samimi olmak kadın tarafından hissedilir ve işte bu anlar yakınlaşma, sıcaklık ve samimiyet kurmak için mükemmel zamanlardır.

Estratetraenol

Estratetraenol

Androstadienon soluyan kadınlardaki etkiye benzer şekilde, bu feromon da sizi iyi hissettirir.

Sizi iyi, enerjik bir moda sokar ve kadınlar bu duruma gerçekten doğru yanıt verir. Herhangi bir bara veya partiye gittiğinde partinin gözbebeği olan bir erkekle hangi kız konuşmak istemez? Bu başarının arkasındaki etken, erkeğin ruh halidir! Çevrenizde birilerinin olmasında hoşlanıyorsanız, insanlar etrafınızda olacaktır. İşte Estratetraenol'ün gücü! Androstadienone'un kazandırdığı iyi mod ile ve Estratetraenol’ün sağladığı enerjik mod ile her şey mümkün! Birlikte olmak isteyeceğiniz kadına her zaman denk gelmeyebilirsiniz. Bazı durumlarda bu biraz zaman alabilir. Fakat doğru kişi geldiğinde, ihtiyaç duyacağınız son şey ne yapmanız gerektiğini araştırmaktır.

AndrostaDIENOL

AndrostaDIENOL

Uzun arkadaşlık dönemi uzun bir flört için en önemli faktör!

Beğendiğiniz bir hanımla flört etmek istiyorsanız ilk yapmanız gereken onunla. çok iyi bir arkadaşlık kurmanız gerekir. Onun yakın bir arkadaşı olarak hem zaaflarını hemde beklentilerini keşfedebilirsiniz. Ayrıca hanımlar beklentilerini her zaman en yakın arkadaşları ile paylaşırlar. Axcite'ın uzun süren etkisi sayesinde partneriniz sizin yanınızda kendisini güvende ve huzurlu hissedecektir. AXCITE'ın etkinliğinin artırılması için içerisinde Androstadienol ilave edilmiştir, böylece doğru zaman geldiğinizde hazır olursunuz. Androstadienol güçlü bir seks hormonudur ve cildinizdeki dost canlısı bakteriler Androstadienol'ü Androstenol'e çevirir. Androstenol AXCITE'nin etkisini uzatır. Ve tüm gece boyunca beklediğiniz kızla karşı karşıya kaldığınız anda sizi keşfedeceğinden emin olabilirsiniz. Ve geceniz muhtemelen düşündüğünüzden daha uzun olacaktır!