Kullanıcı Yorumları


“İnançlı biriyim”

“Kadınlar genellikle benimle iletişim kurmak istemezler. Ölümüne zorlanarak onlarla konuşurum ve bu durumdan o kadar sıkılırlar ki bin bir bahaneyle randevüyü redderler. Şuan AXCITE kullanıyorum, söylediğim her kelimeyi takip ediyorlar ve benden uzaklaşmıyorlar. Yeni mükemmel aşk hayatımı AXCITE’e borçluyum. Siz de kullanın!!!!!!”

- Ron Novack , 49 yaşında , Bakersfield, CA.

“Zaman meselesi!”

“Hayatımın hiç bir aşamasında kadınlar konusunda başarılı olamadım, ta ki şuana kadar! Denemeye değeceğini düşünerek bir şişe satın aldım ve hayatım değişti. İlk defa bir gece kulübüne gittiğim zaman kullandım ve iki kişiyle tanıştım. Bu iki kişiden biri şuan kız arkadaşım, TEŞEKKÜRLER!”

- Stevo Howie, 24 yaşında , Bakersfield, CA.

“Nihayet!”

“İlk defa bir ürün hakkında yazılı olarak görüş bildiriyorum. AXCITE hayatımı değiştirdi ve bunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Son bir kaç hafta içerisinde, pek çok randevüye gittim, hepsi de mükemmeldi! En çılgınca olanı ise kızların benden randevü istemesiydi! Ve sorduğum kızlardan da hep olumlu yanıt aldım. Randevü esnasında kızlar hep bana yakın duruyordu ve elimi tutuyordu. Sonunda kızların dikkatini çekebilmek mükemmel bir şey!”

- John Loren , 24 yaşında, Denver, Colorado.