Axcite Feromon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular


Axcite Feromon Bayiliği almak istiyorum. Nasıl başvurabilirim?

Buraya tıklayarak Axcite Feromon Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz.

Feromon nedir?

Feromonlar hayvanlar ve insanların bilinçaltı düzeyde iletişim kurmak için kullandıkları köklü bir iletişim sistemidir. Feromonlar savunma, bölgesel ritüeller, ve hatta cinsel istek gibi spesifik davranışsal yanıtların işareti olan kimyasallardır. Bu işaretleri göremez, koklayamaz veya tadamazsınız ama varlardır ve devamlı olarak fark ettirmeksizin eylemlerimizi ve reaksiyonlarımızı etkilerler.

İnsanlar feromonu nasıl tespit eder?

İnsanların, feromonu tespit etmede kullandığı yöntemler hala çokça tartışılsa da, Vomeronasal bez (VNO) veya koku reseptörleri aracılığıyla feromonun tespit edilebileceğine inanılmaktadır… ve biz bu mevzuya % 100 inanıyoruz. Bilimsel kanı, kesin çalışma mekanizması konusunun hala dışında olsa da, bildiğimiz tek şey feromonların işliyor olduğudur! VNO, burnun yaklaşık olarak 3 inch içerisinde bulunan küçük bir bezdir ve feromonların tespit edebilmesinde kullanılan mekanizmalardan bir tanesidir. Bir feromon tespit edildiğinde, beynin primitif bölgelerine güçlü bir kimyasal sinyal gönderilir ve burada işleme tabii tutulur. Ve, ilerleyen bilim, feromon reseptörü kodlayan V1RL1 geninin keşfi ile birlikte bu gizemi çözebilecek duruma gelmiştir!

Feromonlar hakkında bir şeyler duymuştum, ama neden bu gizem tam da şimdi çözülüyor?

Son 100 yıl içerisinde insan beyni ve vücudu hakkında pek çok bilgi edindik! Fakat bilimin ilerlemesi zaman alır, ve hala insan beyni ve vücudu konusunda cevapsız kalan sırlar vardır. Feromon sırrına benzeyen diğer sorular “Anıları nasıl saklarız?” ve “Bilinç Nedir?” vb. sorulardır. Bu soruların arkasındaki gizem henüz çözülemezken, bilincimiz olduğunu ve parlak, güçlü görüntülerin ve duyguların beynimizde anı olarak saklandığını gayet iyi bilmekteyiz. Bu durum feromonlar için de geçerlidir. İnsanların güçlü, bilinçaltı düzeyde iletişim kurdukları bilinen bir gerçektir.

İnsanların feromonlar aracılığıyla iletişim kurduğunu gösteren bilimsel kanıtlar var mıdır?

Daha da önemlisi, insanların cinsel davranışlarının feromonlar tarafından etkilendiğini gösteren her hangi bir kanıt bulunuyor mu? Diye sormak daha doğru olabilir. Evet, vardır! Hatta bu kanıtlar o kadar çoktur ki içerisinde boğulabilirsiniz! Lütfen atıfta bulunulan malzeme ve web bağlantılarının tam listesi için referans bölümümüze bakınız!

İnsanlar feromon üretiyorsa, AXCITE’a neden ihtiyaç duyuyoruz?

Ne yazık ki, evrim nedeniyle vücudumuz daha fazla doğal yolla feromon üretemez duruma gelmiştir, VNO mekanizmalarının tespit edilmesi ve dolayısıyla kadınlarda bu tür tepkilerin uyarılması konusu üzerinde sıklıkla durulmaktadır. Toplum olarak hijyen konusuna olan hassasiyetimiz bu konuda kesinlikle bize yardımcı olmamaktadır. Duş esnasında ürettiğimiz feromonları temizlemekteyiz. Bu feromonları süründüğümüz deodorant veya kolonya ile örtmekte ve kıyafetlerimiz feromonların hava almasını engellemektedir! Ama inanın, bu kesinlikle duş almamanız, deodorant kullanmayı bırakmanız veya çıplak dolaşmanız anlamına gelmez. Ancak, bu durum erkeklerin neden anlık cinsel kimyasal oluşturmada bu kadar zorluk çektiğini açıklar. Doğuştan az olan feromonlarımızla ve hijyen alışkanlığımızla birleşince, insanoğlunun artık iletişim kurmak için feromon salgılamadığı şeklinde bir yanlış anlaşılma ortaya çıkmaktadır.

Yani, sadece AXCITE püskürterek karşı cins ile iletişim problemimiz çözebilir miyim?

Bu size ve AXCITE®’ın sizin için yarattığı fırsatlardan yararlanıp yararlanmama kararınıza bağlıdır. Eski bir atasözü bu durumu oldukça iyi açıklar “Bir ata su içmesi için yol gösterebilirsiniz fakat zorla suyu içiremezsiniz”. Bu durum AXCITE için de geçerlidir. AXCITE bayanların sizi daha fazla fark etmesini, size daha fazla gülümsemesini ve sizinle konuşmak için daha fazla fırsat kollamasını garantiler. Ayrıca kadınların size karşı olan cinsel arzularını uyarır ve farkındalıklarını ve cinsel bezlerin uyarılmasını artırır. Bir Alpha Male karışımı olan AXCITE ayrıca bayanların aradığı özgüven duygusunu da size kazandıracaktır. Fırsatlar ayağınıza kadar gelecektir. Kadınların size karşı hissettiği cinsel çekim ve artan özgüveniniz size istediğiniz her şeye ulaştıracaktır, her şey mümkündür ve her şey olabilir!

AXCITE bize neler sunuyor? Hangi konularda bize yardımcı oluyor?

AX feromon kesim alanında daima bir öncü olagelmiştir. Arzu ettiğiniz kişi ile aranızdaki boşluğa nihayet bir köprü kuruyoruz. Kadınlar, cinsellik yayan ve kendine güvenen erkeği yani “Alpha-Male”i sever. AXCITE ile nihayet bunu başarabilirsiniz. Kadınlar size daha sık gülümseyecek, daha fazla göz teması kuracak, daha çok konuşacak ve sizinle daha çok flört edecektir. AXCITE, kullanan insanları daha çekici hale getirmek için tasarlanan insan cinsellik hormonlarının konsantre ve hassas bir karışımını içeren yapay bir kolonya ürünüdür.

AXCITE ile şu değişimleri gözlersiniz:

 • Her yaştan kadın tarafından ilgi, ve göz teması
 • Artan cinsel cazibe
 • Artan cinsel fırsatlar ve partner seçeneği
 • Mevzubahis ilişkinin canlandırılması
 • Etrafınızda rahatlatıcı, olumlu bir etki
 • Kadınların daha fazla yanaşması
 • Artan özgüven
 • Diğer kişilerin saygılarında artma
 • 100 Para iade garantisi (Açılmamış Ürünlerde)

AXCITE Feromon kullanımının en iyi yöntemi nedir, etkisi ne kadar sürer?

AXCITE etkisi 1-3 saat arasında devam eder. Bu etki %90 oranında azalarak ortalama 12 saat boyunca deval eder. AXCITE en iyi etkiyi, direk puls noktalar üzerine ve kıyafetlerin üzerine uygulandığında gösterir. Puls noktalar bilek, boyun, kulakların arkası gibi kısımlardır. Kalp atışı bu noktaların hareket etmesine neden olur ve bu da feromonların etrafınızdaki kadınlara yayılmasına yardımcı olur. Her bir spreyin bir puls noktasına uygulanması feromonların çevrenizdeki kadınlara yayılmasında en iyi metod olmasına karşın, kıyafetlere uygulandığında AXCITE etkisi daha kalıcıdır. Diğer kolonyolarda olduğu gibi, doğal hareketleriniz, feromonların yanınızdaki kadınlara ulaşması için yeterlidir ve tam 12 saat süresince bu etki devam edecektir. Günlük bir veya iki spreyden daha fazlasını kullanmamanız tavsiye edilmektedir. Önerilen doz aşıldığında, şansınız artmaz. Aslında, doz aşımında büyük olasılıkla kadınların “Vay, bu gece çok fazla kolonya sürünmüş! Çaresiz olmalı” dediği gençlerden biri olursunuz. Hileler yerinde olmalıdır ve 7-8 sprey hedeflerinize ulaşmak için yeterlidir. 1 Gün içerisinde 27 sprey geçilmemelidir.

AXCITE hangi koşullarda en iyi şekilde çalışır?

AXCITE ve genel insan cinsel feromonları, en iyi bir kadına yakın olduğunuzda çalışır. Ne kadar yakın olursanız, şansınız o kadar yüksek olur. Alışveriş merkezinin bir ucundaki kadının sizi farketmesini beklemeyin! Bazen, yemek, mısır, alkol, diğer bazı kolonya ve parfümlere maruz kaldığı veya diğer insanların kokularının baskın olduğu çok kalabalık alanlarda, kadınların hisleri geçici olarak körelmiş olabilir. Feromon molekülleri kalabalıklar içerisine yayıldığında kolaylıkla seyrelebilir.

AXCITE en fazla, kütüphaneler, küçük okul derslikleri, özel yemek kabinleri ve benzeri az kişinin bulunduğu ortamlarda etkilidir. Tek istisna barlardır. Diyelim ki, kadınlarla tanışmak isteyen bir grup erkek var. Bu durumda yani kalabalık alanlarda bile AXCITE’nin güçlü feromon LP7 köprüsününün avantajından faydalanma fırsatınız mevcuttur.

Unutmayın, taktik yakında durmaktır. Ve barda bir kadına yakın durabilmenin en iyi yöntemi “Ne?” sorusunu sormaktır. Bar, gece kulübü ve partilerde müzik sesi her zaman yüksektir. Bunu avantajınız doğrultusunda kullanın. Boynunuza veya kulaklarınızın arkasına bir veya iki sprey AXCITE uyguladığınızda, kadın ne dediğini tekrar etmek için size yaklaşacaktır! Ne kadar yakın olursa, o kadar feromon soluyacaktır.

Karşı cinsle iletişim kurmakta zorlanıyorum. AXCITE’ kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

Bu konuya değinmek için özel bir AXCITE Bülteni hazırladık. Eğlence merakı ve gelişmiş sosyal beceriler AXCITE ile kombine edildiğinde, daha fazla kadına ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Özel AXCITE bültenimize kayıt olarak, herhangi bir durumda AXCITE etkinliğini nasıl maksimize edeceğinizi ve sosyal becerilerinizi nasıl artıracağınızı öğreneceksiniz!

AXCITE Feromon’u nereden satın alabilirim?

AXCITE Feromon’u web sitemizde, eczaneler ve online eczane mağazalarında mevcuttur! 2018 yılında Türkiye İthalatlarında aktif olacak çipli güvenlik sistemi ile sitemiz üzerinden aktif orijinallik sorgusuda yapabileceksiniz.

%100 para iade GARANTİSİ sunuyor musunuz?

Bazı nedenlerden dolayı AXCITE’den memnun kalmazsanız, satın alma tarihinizi takip eden 10 gün içerisinde satın alma bedelinizi % 100 iade edeceğiz! Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise ürünün jelatininin açılmamış olmasıdır. Kullanılmış ürünler Sağlık Bakanlığı Hijyeni Ürün Yönetmeliğince kesinlikle iade alınamamaktadır. Lütfen bu durumu göz önünde bulundurarak satın almaya karar veriniz.

% 100 Para İade Garantisi Şartları Nelerdir?

Bu garantiyi sunmaktan gurur duyuyoruz çünkü AXCITE ‘den memnun kalacağına % 100 inanıyoruz. Eğer herhangi bir sebepten dolayı elinizdeki ürünü aldığınıza pişman olursanız, lütfen kesinlikle jelatini sökmeden bize geri gönderiniz.

İade taleplerinizi bize bilgi@axciteferomon.com.tr adresine mail atarak iletebilirsiniz.

% 100 Para İadesi Almak İçin Lütfen Aşağıdakileri Okuyunuz.

 • Gönderi yaptığınız şirket Yurtiçi Kargo olmalıdır.
 • İadeler satın alma tarihinden itibaren 10 gün için geçerlidir.
 • Şişenin sadece kullanılmamış olması değil. Kesinlikle açılmamış olması gerekmektedir.
 • İadelerin orijinal fatura ile geri gönderilmesi gerekir. Faturanız posta ile gönderildiyse biz size ulaşmadan geri çağırabiliriz.
 • İade sadece ilk defa AXCITE kullanan müşteriler için geçerlidir.
 • Sağlık Bakanlığının Hijyenik Ürün Yönetmeliğince Axcite Feromon’da tekrar satılabilirlik özelliğini kaybettiği için kullanılmış ürünler iade alınamamaktadır.
 • Nakliye ve taşıma bedeli iade edilmez ve ürünün iade kargo ücretide iadeyi yapan kişi tarafından karşılanmalıdır.

Ürün nasıl bir paket ile elimize ulaşacak?

Ürünleriniz darbelere dayanıklı ve içeriği belli olmayacak şekilde gönderilir.

Aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir mi?

Ürünlerimiz 1 ile 3 iş günü arasında kargoya teslim edilir.

Bu ürün orijinal mi?

Satışını yaptığımız tüm ürünler orijinal ve resmi ithalatlardır.

Bu ürünün iade garantisi var mı?

Ürünlerimizin tamamı açılmadığı taktirde 1 ay içerisinde iade edilebilir.

Ücretini kapıda ödeyerek satın alabilir miyim?

Ödeme seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Ürünü kargo şubesinden teslim alabilir miyim?

Teslim almak istediğiniz Yurtiçi Kargo şubesini yazarak alabilirsiniz.

Gerçekten işe yarıyor mu?

Axcite Profesyonel bir üründür. Doğru kullanıldığı taktirde etkileri somuttur.

Birden fazla alımda indirim yapıyor musunuz?

Satın aldığınız miktar artsa dahi maalesef indirim yapmamız söz konusu değil.

1 Şişe ne kadar süre kullanılabilir?

10ml Şişede 128 sprey dozunda Axcite vardır. 1 kullanımda 7 sprey uygulanır.

Ürünü satış ofisinizden bizzat alabilir miyim?

Sadece internet üzerinden satın alınabiliyor. Teslimatlar kargo ile yapılabiliyor.

Ürününüz Athletic Xtreme modeli mi?

Ürünümüz Athletic Xtreme modeli değildir. Axcite Laboratories modelidir.

Sipariş verdikten sonra adres değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş verirken yazdığınız adresi daha sonra mesaj atarak değiştiremezsiniz.

Axcite Feromon nasıl kokuyor?

Kullananların çoğunluğu Axcite’dan daha iyi bir kokuyu koklamadığını söylüyor.

Size mesajla soru sordum, neden cevap gelmedi?

Sorduğunuz soru ”Sorularınız ve Cevapları” bölümünde yanıtlanması nedeniyle.

Axcite Feromon’u mağazalarımda satmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Sadece Eczanelere tedarik edebiliyoruz. Eczaneyseniz bize ulaşabilirsiniz.

Axcite Feromon kutusundan neler çıkacak?

1 Adet 10 ML Feromon (Axcite Laboratories) – 1 Broşür.

Ürünün şişesi neden reklamsız ve basit görünüyor?

Feromonun anlaşılmaması için sıradan ama çok sağlam bir şişe kullanılmıştır…